kanał RSS
  Home | Informacje o firmie | Dla pracowników | Dla pracodawców | Aktualności | Oferty pracy | Kontakt

Oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: SOCHACZEW

Wymagania:

  • OBOWIĄZKI:
  • kontrola wizualna wyrobów gotowych
  • przestrzeganie instrukcji oraz procedur jakościowych
  • odbieranie produktów gotowych z produkcji
  • wykonywanie analiz i pomiarów półproduktów
  • wypełnianie dokumentacji
  • współpraca z zespołami na liniach produkcyjnych

  • WYMAGAMY:
  • wykształcenia minimum średniego
  • zdolności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej
  • sumienności, skrupulatności i zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w kontroli jakości
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy:

  • umowę cywilno-prawną
  • pracę na terenie Sochaczewa
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Kontakt telefoniczny: 516-700-704

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: i.blaszczyk@pracabis.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie z dnia: wtorek, 13 marca 2018r.

lista wszystkich ofert »

na skróty: strona główna | informacje o firmie | dla pracowników | dla pracodawców | aktualności | kontakt